268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Guggoló akt

241. Erdélyi Ferenc (Budapest, 1904 - Los Angeles, 1959)

Guggoló akt

olaj, karton

95,5*69,5 cm

j.j.l.: Erdélyi Ferenc