Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Család

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

299. Hegedűs Ella, Moskovits Árpádné (Bélavásár, 1900 körül - ?)

Család

olaj, vászon

55*77,5 cm

j.n. ho. felirat: M. Hegedűs Ella, keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)