Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Vízmosás

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

354. Magyar festő, 20. sz. első fele

Vízmosás

olaj, falemez

29,5*35,5 cm

Vételi megbízás (PDF)