268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Asztali csendélet, 1973

370. Galamb Grossova Erzsébet (Kassa, 1912 - Budapest, 1992)

Asztali csendélet, 1973

olaj, vászon

50*60 cm

j.j.l.: G Galamb E. 73, sérült