Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Vízimalom

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

2. Háry Gyula (Zalaegerszeg, 1864 - Budapest, 1946)-nak tulajdonítva

Vízimalom

olaj, vászon

127*112 cm

j.n. keret nélkül, sérült

Vételi megbízás (PDF)