268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > A plázson, 1929

310. Pipi jelzéssel

A plázson, 1929

olaj, vászon

55*67 cm

j.b.l.: Pipi 1929, sérült, keret nélkül