14. Barta István (Hódmezővásárhely, 1892 - Budapest, 1976)
Szicília, 1933
olaj, vászon fára ragasztva
35*45,5 cm
j.j.l.: Barta István 1933, Irodalom: Soós Klára: Barta István, Művészet, 1967/9, 22.