268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Menekülők (Úton, Rohanás)

379. Ruttkay György (Vágselye, 1898 - Miskolc, 1975)

Menekülők (Úton, Rohanás)

olaj, vászon

80,5*60,5 cm

j.b.l.: R. G., Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, (193. kép), Szerepelt: Kieselbach Galéria 24. aukció, kat. 17.