379. Ruttkay György (Vágselye, 1898 - Miskolc, 1975)
Menekülők (Úton, Rohanás)
olaj, vászon
80,5*60,5 cm
j.b.l.: R. G., Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, (193. kép), Szerepelt: Kieselbach Galéria 24. aukció, kat. 17.