268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Vajdahunyad vára, 1912

11. Gerster ároly (Pest, 1859 - Budapest, 1940)

Vajdahunyad vára, 1912

olaj, vászon

70*50 cm

j.b.l.: Gerster K.