Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Erotikus kompozíció, 1912

414. Dóczi Pál (Belmonte Leo)

Erotikus kompozíció, 1912

akvarell, tus, papír

220*165 mm

j.b.l.: Dóczi P. 1912