249. Csabai Rott Margit (Budapest, 1893 - Santa Monica, 1973)
Copfos lány, 1931
olaj, vászon
80*60,5 cm
j.b.l.: Csabai-Rott Margit 1931, Kiállítva: Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület, Őszi Tárlat, 1931. szeptember (kat. 55. Cigányleány, olajf. 300.-), Képzőművészeti Szalon Csoportkiállítás, Budapest, 1932. december (kat. n. Cigánylány), Kiállítva és reprodukálva: S