268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Copfos lány, 1931

249. Csabai Rott Margit (Budapest, 1893 - Santa Monica, 1973)

Copfos lány, 1931

olaj, vászon

80*60,5 cm

j.b.l.: Csabai-Rott Margit 1931, Kiállítva: Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület, Őszi Tárlat, 1931. szeptember (kat. 55. Cigányleány, olajf. 300.-), Képzőművészeti Szalon Csoportkiállítás, Budapest, 1932. december (kat. n. Cigánylány), Kiállítva és reprodukálva: S