Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Árnyas falurészlet, 1903

30. Magyar festő

Árnyas falurészlet, 1903

olaj, vászon fára ragasztva

69*72,5 cm

j.j.l.: olvashatatlan 903