268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > A Rialto-híd Velencében

308. Hacker Mária, Turán Gézáné (Kecskemét, 1886 - ?)

A Rialto-híd Velencében

olaj, karton

91*55 cm

j.j.l.: Turán M.