268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > “Éva”, 1920-as évek

97. Pick Emy (Bonyhád, 1900 - ?)

“Éva”, 1920-as évek

olaj, karton

74,5*61,5 cm

j.j.l.: Pick Emy, keret nélkül