268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Parkban (Pihenés a szabadban), 1928 körül

324. Schossberger Klára (Budapest, 1893 - ?)

Parkban (Pihenés a szabadban), 1928 körül

olaj, vászon

50,5*40,5 cm

j.j.l.:, Schossberger K., Feltehetően kiállítva: Az Ernst Múzeum CIX. Csoportkiállítása, Budapest, 1930. január (kat. 62. Parkban, olajf. 450 Pengő)