324. Schossberger Klára (Budapest, 1893 - ?)
Parkban (Pihenés a szabadban), 1928 körül
olaj, vászon
50,5*40,5 cm
j.j.l.:, Schossberger K., Feltehetően kiállítva: Az Ernst Múzeum CIX. Csoportkiállítása, Budapest, 1930. január (kat. 62. Parkban, olajf. 450 Pengő)