Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Átkelés, 1930-as évek

272. Kisjenői Kiss Ernő (1898 - ?)

Átkelés, 1930-as évek

olaj, karton

51*72 cm

j.j.l.: Kisjenői K. Ernő