268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Muskátlis tornác

124. Magyar festő, 20. sz. első fele

Muskátlis tornác

olaj, karton

51*67 cm

j.n. Reprodukálva: Saphier-Pályázat, BÁV 1999. (33. kép).