268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > “A kishivatalnok”

100. Marosán Gyula (Budapest, 1916 - Toronto, 2003)

“A kishivatalnok”

olaj, karton

74*54 cm

j.j.l.: Marosán