268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Tabáni részlet, 1936 körül

125. Szines Elemér (1886 - ?)

Tabáni részlet, 1936 körül

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.l.: Szines Elemér, keret nélkül