231. Novotny Emil Róbert (Marosvásárhely, 1898 - Mártély, 1975)
Önarckép, 1928 körül
olaj, vászon
50*45,5 cm
j.b.l.: Novotny, Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004. 158. kép; Feltehetően kiállítva: Novotny Emil Róbert és Székessy Zoltán gyűjteményes kiállítása, Budapest, Tamás Galéria, 1929. április, 11-21. (kat. 1. Önarckép)