Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Önarckép, 1928 körül

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

231. Novotny Emil Róbert (Marosvásárhely, 1898 - Mártély, 1975)

Önarckép, 1928 körül

olaj, vászon

50*45,5 cm

j.b.l.: Novotny, Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004. 158. kép; Feltehetően kiállítva: Novotny Emil Róbert és Székessy Zoltán gyűjteményes kiállítása, Budapest, Tamás Galéria, 1929. április, 11-21. (kat. 1. Önarckép)

Vételi megbízás (PDF)