33. Kovács József jelzéssel
Zarándoklás a libanoni cédrusokhoz (Csontváry Kosztka Tivadar után), 1972
olaj, vászon
69,5*74 cm
k.l.: Cs. K. Tivadar, ho. felirat: Csontváry K. T. 1907 Zarándoklás a libanoni cédrusokhoz, Kovács József 1972. febr. 16, Vokány Kossuth 38., keret nélkül, sérült