268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Zarándoklás a libanoni cédrusokhoz (Csontváry Kosztka Tivadar után), 1972

33. Kovács József jelzéssel

Zarándoklás a libanoni cédrusokhoz (Csontváry Kosztka Tivadar után), 1972

olaj, vászon

69,5*74 cm

k.l.: Cs. K. Tivadar, ho. felirat: Csontváry K. T. 1907 Zarándoklás a libanoni cédrusokhoz, Kovács József 1972. febr. 16, Vokány Kossuth 38., keret nélkül, sérült