Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Enteriőrben, 1918

362. Markó Lajos (Bahocsa, 1882 - ?)

Enteriőrben, 1918

olaj, vászon

28*43 cm

j.j.l.: Markó Lajos 918