268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Hölgy rózsaszín ruhában

127. Say Géza (Székesfehérvár, 1892 - Székesfehérvár, 1958)

Hölgy rózsaszín ruhában

olaj, vászon

116*85,5 cm

j.j.l.: Say G. 1933 (?), sérült