268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > A Tabán bontása, “Tabán Attila kőrút”, 1934

331. Dobay Ferenc (Vágás, 1867 - ?)

A Tabán bontása, “Tabán Attila kőrút”, 1934

olaj, karton

59,5*79,5 cm

j.j.l.: Dobay F. 1934, kiállítva: Az Új Szalon Tabán Kiállítása, Budapest, 1934. május (katalóguson kívül), keret nélkül