Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Udvarház, 1910

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

339. Mangult I. jelzéssel

Udvarház, 1910

olaj, vászon

31,5*39,5 cm

j.j.l.: Mangult I. 1910

Vételi megbízás (PDF)