268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Kertrészlet, 1931

313. Osztrák festő

Kertrészlet, 1931

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.f.: olvashatatlan Wien 931, ho: Piri Kálmán hagyatéki pecsét