268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Rabbi

394. Frank Magda (Kolozsvár, 1914 - Buenos Aires, 1997)

Rabbi

akvarell, kréta, papír

330*320 mm

j.b.l.: Frank Magda