Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Kislány népviseletben

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

248. Vadász Endre (Szeged, 1901 - Budapest, 1944)

Kislány népviseletben

olaj, vászon

89*72 cm

j.b.l.: Vadász

Vételi megbízás (PDF)