Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Delelő konda

143. Kohner Ida, Farkas Istvánné (Budapest, 1895 - Budapest, 1944)

Delelő konda

olaj, vászon

76*91 cm

j.n. vakrámán: O.M.K. Társulat Évkönyve, 1929. 65. old., sérült