143. Kohner Ida, Farkas Istvánné (Budapest, 1895 - Budapest, 1944)
Delelő konda
olaj, vászon
76*91 cm
j.n. vakrámán: O.M.K. Társulat Évkönyve, 1929. 65. old., sérült