252. Barta István (Hódmezővásárhely, 1892 - Budapest, 1976)
Asztali csendélet, 1940-es évek
olaj, vászon
61*85 cm
j.j.l.: Barta István, Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 13. kép, sérült