268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Asztali csendélet, 1940-es évek

252. Barta István (Hódmezővásárhely, 1892 - Budapest, 1976)

Asztali csendélet, 1940-es évek

olaj, vászon

61*85 cm

j.j.l.: Barta István, Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 13. kép, sérült