Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Mediterrán parkrészlet alakokkal

336. Tahi Antal (Pest, 1855 - Budapest, 1902)

Mediterrán parkrészlet alakokkal

olaj, vászon

26*40,5 cm

j.j.l.: Tahi Antal