Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Koszorús menyecske portréja

250. Mousson Tivadar (Hőgyész, 1887 - Trencsény, 1946)

Koszorús menyecske portréja

olaj, vászon

29,5*22 cm

j.j.f.: Mousson, sérült