Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Dinnyés csendélet, 1936

188. Korschelt jelzéssel

Dinnyés csendélet, 1936

olaj, vászon

50*60,5 cm

j.j.l.: Korschelt 1936