Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Utcarészlet

400. Gallio jelzéssel, 20. sz. második fele

Utcarészlet

olaj, vászon

50*70 cm

j.j.l.: Gallio, ho: olasz nyelvű felirat