Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Áhitat

78. Kukovetz Nana (Szeged, 1885 - Szatymaz, 1919)

Áhitat

olaj, vászon

60,5*51,5 cm

j.j.l.: Kukovetz N.