Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Sárga virágok

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

192. Magyar festő, 20. sz. közepe

Sárga virágok

olaj, vászon

47*60 cm

j.n. keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)