Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Mózes a kőtáblákkal

65. Magyar festő, 20. sz. eleje

Mózes a kőtáblákkal

olaj, vászon

50*71 cm

j.b.l.: töredékes