268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Kálvária domb, 1918

128. Metczenzee, A. jelzéssel

Kálvária domb, 1918

olaj, karton

48*35 cm

j.b.l.: A. Metczenzee