268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Menyecske népviseletben, 1930-as évek

378. Szadai Lajos (Budapest, 1902 - 1961)

Menyecske népviseletben, 1930-as évek

olaj, vászon

68,5*52 cm