Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Menyecske népviseletben, 1930-as évek

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

378. Szadai Lajos (Budapest, 1902 - 1961)

Menyecske népviseletben, 1930-as évek

olaj, vászon

68,5*52 cm

Vételi megbízás (PDF)