Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > “Tatár”, 1899

298. Eisenhut Ferenc (Németpalánka, 1857- München, 1903)

“Tatár”, 1899

olaj, vászon

53,5*45,5 cm

j.b.l.: E.F. 99 Tatár, Reprodukálva: Művészet 1903. 337.o. (Tanulmány. Eisenhut Ferenc festménye), Olga Kovacev Ninkov: Eisenhut Ferenc élete és művészete, Szabadka, Városi Múzeum, 2007. 112; 168.o. (62. kép), Kiállítva: Eisenhut Ferenc hagyatéki kiállítása, Münc