268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Virágcsendélet

200. Mikházy J. jelzéssel, 20. sz. első fele

Virágcsendélet

olaj, vászon

70*50 cm

j.j.l.: Mikházy J., sérült, keret nélkül