Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Vitorlások a Balatonon, 1920-as évek

356. Porter Paula (Arad, 1884 - 1944)

Vitorlások a Balatonon, 1920-as évek

olaj, karton

24,5*34,5 cm

j.j.l.: Porter, ho: Nemzeti Szalon kiállítási cédula