Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Fiúcska portréja, 1902

205. Magyar festő

Fiúcska portréja, 1902

olaj, vászon

50*45 cm

j.j.l.: olvashatatlan 902, sérült