268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Ada–Kaleh, 1939

94. David jelzéssel

Ada–Kaleh, 1939

olaj, vászon

48,5*59 cm

j.b.l.: David ... 1939 Ada–Kaleh, keret nélkül