268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Kapások, 1930 körül

263. Gulyás Sándor (Büdszentmihály, 1889 - 1974)

Kapások, 1930 körül

olaj, karton

70*97,5 cm

j.b.l.: Gulyás, ho. Vázlat, sérült, keret nélkül