Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Erőltetett menet

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

391. Magyar festő, 20. sz. közepe

Erőltetett menet

tempera, karton

695*990 mm

j.n. sérült, keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)