268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Csendélet porcelándobozzal

202. Porter Paula (Arad, 1884 - 1944)

Csendélet porcelándobozzal

olaj, vászon

50,5*41 cm

j.j.l.: P. Porter