268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > ”Korsók spárgával”, 1934

220. Zsótér Ákos (Újpest, 1895 - 1983)

”Korsók spárgával”, 1934

olaj, vászon

60*50 cm

j.b.l.: Zsótér 1934, Kiállítva: Farkasházy Miklós, Kemény László, Zsótér Ákos festőművészek kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1935. szeptember 14-30. (kat. sz. 220., Korsók spárgával)